مستر پکیج | خدمات تخصصی پکیج

مستر پکیج، مرکز نصب، راه اندازی، عیب یابی، تعمیر و سرویس دوره ای انواع پکیج و لوازم خانگی در پردیس و حومه

مجموعه مستر پکیج با چند دهه تجربه و دارای تکنسینهای با تجربه، افتخار این را دارد که در زمینه ارائه خدمات پکیج از جمله فروش، نصب و راه اندازی، تعمیرات و سرویس سالیانه، در خدمت هموطنان عزیز باشد. در کنار خدمات متنوع مرتبط با پکیج، تیم ما در سایر موارد نصب و تعمیر و سرویس لوازم خانگی نیز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

نواحی تحت پوشش خدمات مستر پکیج

  • پردیس
  • رودهن
  • بومهن
  • جاجرود

با خدمات متنوع مستر پکیج آشنا شوید:

۱) نصب و راه اندازی لوازم خانگی
۲) عیب یابی و تعمیر لوازم
۳) سرویس سالیانه لوازم
۴) تاسیسات ساختمان

همچنین میتوانید به بخشهای مختلف در سایت مستر پکیج مراجعه کرده و با سایر فعالیتهای ما آشنا شوید. با برخی از بخشها در زیر آشنا شوید:

محصولات مستر پکیج

در بخش محصولات، ما به معرفی برخی لوازم از جمله انواع پکیج دیواری و زمینی ، که در ارتباط با فعالیتهای مستر پکیح می باشد، پرداختیم و اطلاعات لازم جهت آشنایی شما با این محصولات را ارائه کرده ایم. برای خرید این محصولات میتوانید با واحد فروش ما تماس برقرار نمایید.

گالری مستر پکیج

در بخش گالری، به صورت تصویری از برخی فعالیتهای مستر پکیج گزارشهایی ارائه داده ایم تا با نحوه خدمات رسانی تیم مستر پکیج آشنایی پیدا کنید.

دانشنامه مستر پکیج

در بخش دانشنامه، همکاران متخصص ما سعی بر این دارند تا با ارائه ی اطلاعاتی مفید و معرفی ترفندها و آشنا کردن شما با روشهای انتخاب لوازم مناسب، بر آگاهی و دانش شما عزیزان بیافزایند. امیدواریم این بخش از سایت مورد توجه شما قرار گرفته و با مطالعه ی آن، با آگاهی کافی ای که بدست می آورید، انتخابی شایسته داشته باشید.